Jeep® Compass

od Kč 619.900
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Jeep® Compass

Benzín - Nafta
120 - 170 K / 88 - 125 kW
Kombinovaná spotřeba 4,8 - 8,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka - automatická převodovka

Detaily

Popis vozidla a exteriér

VYNIKAJÍCÍ VZHLED

 

Zcela nový vůz Jeep® Compass představuje odvážný nový krok v legendárním designu vozů značky Jeep®. Úhledný, aerodynamický profil doplněný o atletický styl a křivky ptáka v letu vytváří vzhled, který je sebejistý v terénu i ve městě.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

UKÁZKA DOKONALÉHO INTERIÉRU

 

Vstupte do budoucnosti sofistikovaného a elegantního designu s interiérem a sedadly vytvarovanými se sochařskou zručností, s vysoce kvalitními materiály a ikonickými prvky značky Jeep®. Interiér zcela nového vozu Jeep® Compass byl navržen a tvarován výhradně s cílem maximálního pohodlí. Zapomeňte na jízdu v běžných vozech SUV a vítejte v nové třídě, obohacené řadou špičkových inovací, komfortem a prémiovými prvky.

 

OTEVŘETE SE NOVÝM PERSPEKTIVÁM

 

Jeep® Compass je vybaven mnoha příjemnými prvky výbavy a funkcemi. Jednou z nich je panoramatické střešní okno, které vám dovolí dokonale si užít jízdu s otevřeným nebem nad hlavou.

 

 

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE

 

Jeep® Compass vám přináší svět chytrých a inovativních možností. Nová, čtvrtá generace systému UConnect poskytuje širokou škálu dostupných možností komunikace, zábavy a navigace. Maximalizujte využití svého chytrého telefonu a zůstaňte ve spojení díky novým funkcím systému UConnect 8,4" NAV. Aplikace Apple CarPlay umožňuje uživatelům přístrojů iPhone přístup k aplikaci Apple Maps, zprávám, telefonu a aplikaci Apple Music. Aplikace Android Auto umožňuje snadný a bezpečný přístup k hlasovému hands-free ovládání, aplikacím Google Maps a Google Play Music.

 

SYSTÉMY UCONNECT™

 

Dostupné prvky a služby systému UConnect zahrnují hands-free volání nebo obsluhu SMS zpráv, vestavěné funkce autorádia, které umožňují přenášet internetové rádio přes Bluetooth nebo připojení kompatibilních osobních zařízení do portů USB a AUX.

7" DISPLEJ NA PŘÍSTROJOVÉM PANELU

 

7palcový plně barevný LED displej na přístrojovém panelu je dostupný u všech modelů zcela nového vozu Jeep® Compass. Řidič si může zobrazované informace přizpůsobit díky snadnému nakonfigurování. Displej je navržen tak, aby komunikoval vizuálně, a rychle a přehledně poskytoval informace grafickou a textovou formou. Pomocí tlačítek na volantu může řidič přizpůsobit displej tak, aby zobrazoval potřebný objem informací. Systém je intuitivní a může být přizpůsoben pro zobrazení různých kombinací informací.

Máte zájem o tento vůz?

Motory

Zcela nový vůz Jeep® Compass se dodává s celkem pěti motorizacemi, třemi vznětovými a dvěma zážehovými.

 

Vůz Jeep® Compass má v nabídce také dvě převodovky, devítistupňovou automatickou pro verze s pohonem 4x4 a šestistupňovou manuální pro pohon 4x2 i 4x4.

 

 

Máte zájem o tento vůz?

Schopnosti a bezpečnost

BEZKONKURENČNÍ POHON 4X4

 

Kombinace nesrovnatelných výkonů pohonu všech kol se špičkovými hospodárnými pohonnými jednotkami činí z nového Compassu nejschopnější kompaktní sportovní užitkové vozidlo. Volit můžete mezi dvěma zážehovými motorizacemi nebo třemi vznětovými. Legendární terénní schopnosti vozů Jeep® jsou obohaceny o několik nových, pokročilých systémů trvalého pohonu všech kol, které vám nabídnou něco, co jiné vozy SUV neumí.

 

BEZPEČNÁ CESTA

 

Skutečný komfort znamená, že si bezpečnou jízdu můžete užívat za všech okolností. Jeep® Compass může chránit řidiče a ostatní cestující více než 70 prvky bezpečnosti. Standardně je vybaven šesti airbagy a několika pokročilými prkvy aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám pomohou překonat všechny nesnáze.

 

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Jeep® Compass

Konfigurovat
Sestavte si svůj Jeep Compass
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Compass vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy