Jeep® Gladiator

od Kč 1.558.900
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Jeep® Gladiator

Diesel
264 K
9,6 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP / 252 (G/KM)
Automatická

Detaily

PŘEHLED

Jeep® Gladiator Sport je charakteristický černými blatníky, 17palcovými koly z lehkých slitin a plátěnou střechou Sunrider. 

Máte zájem o tento vůz?

EXTERIÉR

17″ kola

Verze Sport využívá 17″ kola z lehkých slitin, která zlepšují celkový vzhled a pick-upu Jeep® poskytují ještě odvážnější styl.

 

Pick-up ve stylu Jeep®

Sošné tvary, svalnatý vzhled a detaily, jaké umí jen Jeep®. Gladiator vyniká osobitým designem a současně vysoce praktickou korbou.

Vysoká nosnost nákladu

Korba modelu Gladiator je dlouhá 1531 mm a široká 1442 mm. Nosnost dosahuje 613 kg, což v kombinaci s různými možnostmi personalizace zajišťuje pohodlí a flexibilitu přepravy nákladu, a to jak pro volný čas, tak pro každodenní aktivity.

 

Maximální ochrana

Celokovová korba je chráněna nástřikem, který představuje další ochrannou vrstvu.

Kryty korby pak poskytují maximální bezpečnost a skrytost uloženého nákladu.

 

Exkluzivní výbava

Gladiator má externí LED osvětlení korby a v každém rohu kotvící oka. Paket Cargo pak přidává měnič 400 W a voděodolnou zásuvku na 230 V AC přímo v prostoru korby. 

Máte zájem o tento vůz?

INTERIÉR

Styl, praktičnost a prostor

Interiér modelu Gladiator se vyznačuje neuvěřitelným důrazem na detail. Díky modulární střeše si navíc můžete vychutnat skutečnou radost z jízdy s nebem nad hlavou.

Řídící centrum

Interiér byl navržen s mimořádným důrazem na komfort, přičemž si ale zachovává autentický a osobitý styl Jeep®. Kožený interiér a palubní deska s kontrastním prošíváním Monaco jsou mimořádně silným výrazem stylu. 

Vyhřívaná přední sedadla a volant dodávají extra porci komfortu, zatímco dvouzónová automatická klimatizace umožňuje nastavení dvou rozdílných teplot v přední části kabiny. 

Extra prostor

Nový pick-up Jeep® Gladiator se může pochlubit prostorným, velmi přívětivým a modulárním interiérem.

 

Sklopná zadní sedadla

Využijte maximální modularitu díky zadním sklopným sedadlům děleným v poměru 60:40. Naložte do Gladiatoru, co chcete, poradí si snadno.

 

Startovací tlačítko

Startovací tlačítko je chráněno voděodolným štítem, díky čemuž můžete svůj vůz snadno nastartovat i za deště a s otevřenou střechou. 

Máte zájem o tento vůz?

TECHNOLOGIE

Full LED světlomety

Světlomety nového modelu Jeep® Gladiator tvoří autentické full LED světlomety, které se rozsvěcují podle okolních světelných podmínek a zajišťují tak maximální viditelnost v jakýchkoliv podmínkách.

Nabídku doplňují přední mlhová světla a zadní LED světla, která se mohou pochlubit skvělým světelným výkonem.

 

Prémiové technologie

Gladiator je vybaven nejmodernějšími technologiemi a prémiovými funkcemi, jakými jsou přední offroad kamera či bezdrátový odnímatelný reproduktor. 

Integrovaná offroad kamera

Gladiator může dosáhnout zcela nové dimenze díky technologiím, které vás budou doprovázet na všech cestách. Přední kamera zobrazuje na displeji rádia vozovku před vozidlem, což zlepšuje výhled a umožňuje úplné vyhnutí se nástrahám a překážkám. Kamera je vybavena samočistící funkcí, díky čemuž zajišťuje maximální viditelnost za všech okolností. Užitečná v běžném provozu, nepostradatelná v terénu.  

Bezdrátový reproduktor Alpine

Gladiator je vybaven bezdrátovým reproduktorem Alpine za zadními sedadly, který si můžete po vystoupení z vozu snadno vzít s sebou. Jeho design zapadá do nezaměnitelného stylu Jeep®. Vodotěsný a prachotěsný reproduktor se nabíjí během jízdy a snese ponoření do hloubky 90 cm po dobu 30 minut. Můžete jej použít také jako powerbanku pro nabíjení externích zařízení a připojit k dalším bezdrátovým reproduktorům Alpine a vytvořit stereo zvuk. 

Další generace zvuku

Vyberte si pro každé dobrodružství správný soundtrack. Na přání je k dispozici prémiový audiosystém Alpine s 9 reproduktory a subwooferem s celkovým výkonem 552 kW a 12kanálovým zesilovačem. Výsledkem je dokonale vyvážený a všeobjímající zvuk.

 

Bezpečné připojení

Připojte svůj chytrý telefon k vozidlu a mějte vše, co potřebujete, na dosah ruky, bezpečně a bez rozptylování od cesty, která se vine před vámi.  

Máte zájem o tento vůz?

VÝKON

Legendární schopnosti Jeep®

Zažijte novou dimenzi jízdy v terénu. Jeep® Gladiator Sport využívá pohon všech kol Selec-Trac, který ve standardu nabízí redukovaný převodový poměr 2,72:1, uzávěrku zadního diferenciálu a třetí generaci robustních náprav Dana 44. 

Motor 3.0 V6 Multijet 

Jeep® Gladiator je charakteristický svým zvukem i neobyčejnou sílou. Vděčí za to špičkovému vznětovému motoru 3.0L V6 Multijet, který poskytuje výkon 264 k a točivý moment 600 Nm.

8stupňová automatická převodovka

Motor modelu Gladiator spolupracuje s 8stupňovou automatickou převodovkou, která zaručuje špičkový výkon, krátké doby řazení a maximální účinnost pro nižší spotřebu paliva. Nejmodernější software upravuje výkon nepřetržitě v závislosti na jízdních podmínkách a stylu řidiče, což znamená, že Gladiator se může pohybovat vždy maximálně plynule a přitom využívat maximální točivý moment motoru.

Perfektní off-road

Každý Gladiator se může pochlubit schopnostmi na úrovni Trail Rated®. Logo Trail Rated poskytuje maximální jistotu zvládnutí jakékoliv výzvy. Legendární schopnosti Jeep®  v terénu zajišťuje důmyslný systém pohonu Selec-Trac, který je spojen s redukční rozdělovací převodovkou. Hnací ústrojí doplňují nápravy Dana 44 třetí generace, ochranné kryty pod vozidlem, uzávěrka zadního diferenciálu Trac-Lok a off-roadové pneumatiky. Nový pick-up značky Jeep® se může pochlubit neuvěřitelnými úhly nájezdu, přejezdu a sjezdu. 

Tažná kapacita

Gladiator vyniká působivou tažnou kapacitou dosahující až 2722 kg.

Máte zájem o tento vůz?

BEZPEČNOST A OCHRANA

Aktivní a pasivní bezpečnost

Gladiator se může pochlubit více než 65 prvky aktivní a pasivní bezpečnosti, které chrání vás i vaše cestující.

 

Automatická dálková světla

Gladiator je ve standardu vybaven světelným senzorem, který automaticky zapíná světla. Součástí výbavy může být i chytrá technologie automatických dálkových světel, která na základě změn světelných podmínek reguluje intenzitu světlometů tak, abyste měli vždy nejlepší možný výhled.

Monitoring mrtvého úhlu a varování před čelním nárazem+

Na přání lze Gladiator vybavit systémem sledování mrtvých úhlů s detekcí křížení dráhy za vozidlem. Tento systém aktivně sleduje slepé úhly okolo vozidla a snižuje riziko kolize s jinými vozidly. Systém varování před čelním nárazem+ varuje řidiče vizuální a zvukovou výstrahou v případě příliš rychlého přibližování se k překážce nebo jinému vozidlu. 

 

Adaptivní tempomat

Nastavte rychlost svého modelu Gladiator a udržujte ji po celou dobu jízdy. Inteligentní tempomat zahrnuje funkci přizpůsobení rychlosti na základě bezpečného odstupu od vpředu jedoucího vozidla bez nutnosti zásahu řidiče.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Jeep® Gladiator

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Gladiator vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy