Nový Jeep® Compass

od Kč 647.900
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Nový Jeep® Compass

Benzín - Nafta
130 - 150 K
Kombinovaná spotřeba 7,0 - 5,2 (l/100km)
5
136 – 159 (g/km)
manuální převodovka - automatická převodovka

Detaily

Přehled

Elegantnější vzhled a prémiový interiér. Ze zcela nové palubní desky vystupuje nový 10.1″ inteligentní infotainment Uconnect™ s ultra HD rozlišením. Inovace interiéru zahrnují také 10.25″ plně digitální HD přístrojový panel. Pokud jde o exteriér, nelze si nevšimnout standardních 18″ kol z lehké slitiny s novým designem, tónovaných skel a full LED světlometů s integrovanými světly denního svícení.

 

10.1″ Uconnect™ Nav Radio

Nový inteligentní infotainment Uconnect™ s 10,1″ displejem a ultra HD rozlišením je vybaven neinovativnějším procesorem, jaký byl kdy u značky Jeep® použitý. Mezi jeho přednosti patří mimo jiné pět krát vyšší rychlost zpracování. Navigace je rychlejší, jednodušší a intuitivnější. Můžete rovněž personalizovat rozhraní podle svých potřeb, přistupovat k oblíbeným aplikacím a vytvořit si až 6 různých uživatelských profilů. Hlasová asistence „Hey Jeep®“ umožňuje bezproblémovou komunikaci s vozidlem hlasem.

 

10.25″ digitální přístrojový panel

Zcela nový 10,25″ full HD digitální barevný přístrojový panel umožňuje zobrazit více než 20 různých informací a vytvořit 5 různých personalizovaných menu.

Máte zájem o tento vůz?

Exteriér

Nový design ikony

Jeep® Compass se vyvíjí, ale přitom zůstává věrný svému nezaměnitelnému stylu. Nová řada se vyznačuje zcela originální přední částí, novými světlomety a výraznými novými koly z lehkých slitin.

 

Nová tvář modelu Compass

Vzhled nového modelu Jeep® Compass je elegantnější a působivější díky nové masce chladiče. Ostrý a moderní design přední části poskytuje vozidlu silnější a robustnější vzhled a doplňuje celkovou evoluci tohoto kompaktního SUV. 

Nová sedmiotvorová maska chladiče

Vývoj designu modelu  Jeep® Compass staví na legendární sedmiotvorové masce chladiče. Ikonická maska využívá jedinečné černé detaily a celkově inovativní stylistický přístup.

 

Kola z lehké slitiny

Nový Jeep® Compass nabízí širokou škálu podmanivých kol z lehké slitiny, které se dokonale hodí k vašemu stylu. 

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

Nová vize komfortu

Interiér nového modelu Jeep® Compass byl navržen tak, aby v každodenním životě poskytoval více pohodlí. Kombinuje tak komfort, technologie a elegantní, vytříbený design.

 

Mimořádný displej

Vůbec poprvé na palubě modelu Jeep® se objevuje inteligentní infotainment Uconnect™, který vystupuje z palubní desky. S úhlopříčkou 10,1″ se pyšní o 30% větším displejem než měla předchozí generace systémů Uconnect™.

 

Větší přístrojový panel

Nový Compass je prvním SUV značky Jeep® s novým 10,25″ full HD přístrojovým panelem a aktivní plochou 244 mm x 91 mm.

 

Každodenní prostor

Nový Jeep® Compass nabízí v interiéru prostor pro všechny každodenní potřeby. Úložné prostory jsou nyní větší a jejich objem se zvětšil z 2,8 na 7,2 litrů. Více prostoru poskytuje také zavazadlový prostor, který pomocí různých řešení organizace nákladu umožňuje, abyste měli vždy prostor pro všechno, co vás napadne.  

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

Nejnovější technologie

Nový Compass představuje zcela nové funkce v rodině Jeep®: inovativní 10.1″ infotainment Uconnect™, nový 10.25″ digitální přístrojový panel a exkluzivní hlasovou asistenci Hey Jeep®.

 

Vysoce moderní hardware

Vůbec poprvé u vozidla značky Jeep® se nový infotainment Uconnect™ vystupuje z palubní desky. O 30% větší displej má úhlopříčku 10.1″ a ultra HD rozlišení. Procesor je 5x rychlejší, díky čemuž je odezva na hlasové vstupy bezprostřednější a navigace poskytuje rychlejší výpočet trasy.

 

Nejrozvinutější operační systém

Inovativní operační systém nového modelu Jeep® Compass otevírá dveře novému obsahu a exkluzivním funkcím. Přináší rychlejší ovládání a intuitivnější prohlížení obsahu i rozpoznávání gest. Interaktivní rolovací lišta ovládaná dotykem usnadňuje rolování stránky a navíc umožňuje přemístění aplikací uchopením a přetažením prstem

Bezdrátové připojení

Inovativní infotainment Uconnect™ nabízí bezdrátové funkce. S novou generací rozhraní Bluetooth™ můžete připojit až 2 chytré telefony současně a přistupovat ke všem kompatibilním aplikacím bez nutnosti připojení kabelu.

 

Služby Uconnect™ Services

Interakce s novým modelem Compass na dálku ještě nikdy nebyla snazší. Díky aplikaci My Uconnect™ a službám Uconnect™ můžete zůstat ve spojení se svým vozem a spravovat nejrůznější jízdní parametry přímo ze svého zařízeni. Nyní s integrací navigace TomTom™.

Máte zájem o tento vůz?

Výkon

Nová generace motorů

Nový Jeep® Compass nabízí trojici účinných motorizací, dvě zážehové a jednu vznětovou, všechny s emisní specifikací E6D Final v kombinaci s manuální nebo automatickou převodovkou.

 

Nižší emise, vyšší výkon

Nový Jeep® Compass nabízí řadu motorů, které poskytují efektivní výkon ve městě a vzrušující sílu v terénu. Zároveň se může pochlubit lepší spotřebou paliva a nižšími emisemi.

 

6-stupňová automatická dvouspojková převodovka DDCT

Zážehová přeplňovaná motorizace s výkonem 150 k spojená se 6stupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou DDCT nabízí to nejlepší potěšení z jízdy a výkonu. Tato kombinace zajišťuje plynulejší řazení převodových stupňů, což se odráží ve větší odezvě a zrychlení. Volit můžete z různých map řazení v závislosti na svém stylu jízdy. Výsledkem je hladší jízda a ovladatelnost ve městě i v terénu. 

Máte zájem o tento vůz?

Bezpečnost a ochrana

Špičková bezpečnost

Zcela nový Jeep® Compass obsahuje nejnovější asistenční systémy, které zajišťují bezpečnost nejen vás, ale i všech cestujících a účastníků silničního provozu.  

 

Udržování v jízdním pruhu

Systém Lane Keep Assist je bezpečnostní prvek, který pomáhá udržovat vozidlo v jízdním pruhu. Systém varuje řidiče a upravuje pozici vozidla pomocí brzdné síly působící na jednotlivá kola.

 

Autonomní řízení úrovně 2

Premiéru u vozidla značky Jeep® má dálniční asistent, systém autonomního řízení úrovně 2, který je úžasným pomocníkem při jízdě na dálnici nebo v oddělených pruzích. Kombinací adaptivního tempomatu a systému udržování v jízdním pruhu zajistí, že vaše vozidlo bude udržovat správnou rychlost, odstup od okolních vozidel a zároveň i pozici v jízdním pruhu, a to dokonce i v zatáčkách.

 

Buďte na vozovce v bezpečí

Zcela nový Jeep® Compass je vybaven systémy podpory řidiče, které byly navržené tak, aby pomáhaly dodržovat pravidla silničního provozu a zachovávaly bezpečnost vás i vašich cestujících.

 

Rozpoznávání dopravního značení

Přední kamera čte a zpracovává dopravní značení včetně omezení rychlosti na úseku, po kterém jedete. Informaci zobrazuje na digitálním přístrojovém panelu. 

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Compass

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Compass vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy