Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

od Kč 939.000
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

Hybrid
190-240 K
1,9 - 2 (l/100km)
5
44 - 46 (g/km)
Automatická

Detaily

Přehled

TECHNIKA, JAKOU JSTE DOSUD NEZAŽILI

Jeep® znovuobjevuje pohon všech kol a tradiční SUV 4x4 kombinuje s elektrickým pohonem zadní nápravy a zcela novou automatickou převodovkou. Díky tomu dosahuje většího výkonu a nabízí maximální pohodlí během jízdy. Současně snižuje emise i spotřebu paliva.

Máte zájem o tento vůz?

Design a komfort

NOVÝ JEEP® RENEGADE 4xe: DOKONALÝ VŠUDE.

ZVOLTE SI SVŮJ REŽIM

Město se každý den mění, vyvíjí a obnovuje, a vy byste měli udělat totéž. Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid se, díky chytrému voliči režimu jízdy, přizpůsobí vašemu stylu jízdy a všem typům vozovek.V režimu Hybrid je zajištěn pohon 4x4 a vozidlo automaticky řídí tok výkonu s cílem dosáhnout maximální účinnosti. V režimu Electric se můžete pohybovat v ryze elektrickém režimu, bez produkování jakýchkoliv emisí. Po zvolení pozice e-Save můžete během jízdy šetřit baterii pro pozdější využití. A pokud zatoužíte po zábavnější jízdě, stačí na ovladači systému Selec-Terrain® zvolit nový režim Sport, který prostřednictvím většího točivého momentu, dodávaného oběma motory, zlepší výkonové vlastnosti.

PŘÍSLUŠENSTVÍ – WALLBOX

Toužíte po pohodlném domácím dobíjení? Objevte stanici Wallbox a další specializované příslušenství pro vaše plug-in hybridní SUV, které vám umožní dobíjet svůj Jeep® Renegade 4xe doma. Můžete tak výrazně zkrátit čas potřebný pro dobíjení, díky čemuž můžete vyrazit ven dříve a začít své další dobrodružství.

SNADNÉ DOBÍJENÍ

Bude snadné udržet váš Jeep® Renegade 4xe pod napětím a připravený na jakoukoli silnici za všech okolností. Stačí jen připojit. Systém 4xe vám vždy zaručí minimální úroveň nabití baterie, abyste si mohli užít svá dobrodružství bez starostí.

8.4” OBRAZOVKA

8,4" obrazovka vám umožní přístup k informacím o modelu Jeep® Renegade 4xe. Díky aplikaci My Uconnect™ budete moci připojit své SUV k chytrému telefonu. Připojeno k vašemu vozu, připojeno k vašemu světu.

HYBRIDNÍ VOLIČ

Nový volič hybridního režimu vám umožní přizpůsobit si svůj zážitek z jízdy. Svou jízdu v Jeep® Renegade 4xe posunute na novou úroveň, a to díky výběru mezi třemi různými režimy - Hybrid, Electric a e-Save.

Máte zájem o tento vůz?

Schopnost a bezpečnost

BEZ PŘEKÁŽEK

Díky výkonu až 240 k a zrychlení z 0 na 100 km/h za 7 sekund můžete v jakýchkoliv podmínkách cestovat snadno a bezpečně s lepšími schopnostmi 4x4. Zásluhu má na tom nová architektura pohonu modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-in Hybrid, která kombinuje vpředu umístěný zážehový spalovací motor a elektromotor u zadní nápravy. Díky tomu má každá náprava svůj vlastní motor, což zlepšuje řízení toku točivého momentu a tím i trakci. Jinak řečeno, už vás nic nezastaví.

TECHNOLOGIE PŘI RUCE

Baterie modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid s kapacitou 11 kWh může být nabíjená doma nebo ve městě, pomocí speciálních dobíjecích stanic. Všechny elektrické funkce, jakými jsou regenerativní brzdění, eCoasting a eCharge přispívají k zvýšení úrovně nabití baterie, aniž byste to jakkoliv vnímali. Vaší bezpečnost zaručuje kompletní paleta technologií: rozpoznávání dopravního značení, inteligentní rychlostní asistent, sledování jízdních pruhů, varování před čelním nárazem. adaptivní tempomat, kontrola sjíždění prudkých svahů a zcela nový systém detekce únavy řidiče.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy